pátek 13. dubna 2018

A je to tady.. JARO !!

A je to tady !!! ... JARO ...

Taky už to cítíte ? Sníh už je pryč, slunce krásně svítí, otepluje se, všechno začíná rozkvétat... krásný jarní čas, nemyslíte?
Nevím jestli to máte stejně jako já, ale příchod jara pro mě znamená "každoroční" hubnutí do plavek.
Jelikož toho mám tento rok opravdu, ale opravdu hodně a na cvičení mi nezbývá skoro žádný čas, hledala jsem nějakého pomocníka, který by mi svými účinky mohl trošku pomoct.
Dlouho jsem hledala všude možně na internetu a hledala různé typy a triky, které by mi mohly pomoct při hubnutí a nakoply můj zpomalený metabolismus. Jasně, mohla jsem se zajít poradit do fitka, ale raději dávám přednost přírodním produktům před těmi chemickými. Nakonec jsem objevila spalovací tabletky 3D Chili.

 

Tyto tabletky u nás v České republice nejsou zatím příliš známé, ale u zahraničních bloggerů, youtuberů a dokonce i u některých známých osobností těší obrovské oblibě. Když jsem si poprvé přečetla složení byla jsem mile překvapená. Tabletky jsou zcela přírodní. Základní kůra obsahuje 90 tablet na 30 dnů. Balení je rozděleno do tří druhů tabletek, které jsou barevně odlišené.

ŽLUTÉ TABLETKY obsahují: zázvor, skořici, kardamon. Stimuluje činnost trávicí soustavy. Napomáhá trávení stimulací procesu vylučování žaludečních šťáv. Zlepšuje krevní oběh, díky čemuž cítíme příliv energie, a snižuje chuť k jídlu, čímž nedochází k tolik oblíbenému vyjídání lednice. Žlutá tabletka se užívá každé ráno na lačno, 30 minut před jídlem. 

ČERVENÉ TABLETKY obsahují: chilli, černý pepř, ostrou papriku, sladkou papriku, chilli papričku, kari. Působí agresivně na tukovou tkáň. Tabletky obsahují kapsaicin, který zrychluje metabolizmus a spalování tuků. Díky tomu proces spalování kalorií začíná už během jídla. Červená tabletka se užívá v poledne, také 30 minut před jídlem.

ZELENÉ TABLETKY obsahují: bazalku, oregano, česnek, šalvěj, tymián a mátu. Zelená tabletka, která se užívá večer, stabilizují a uklidňují žaludek, omezují zažívací potíže a zároveň mírně stimulují trávení jídla. Podporují činnost střev a regulují činnost žaludku. tyto zelené tabletky se také berou 30 minut před jídlem. 

Výhodou těchto tabletek je i to, že si můžu sama přizpůsobit jejich užívání. Podle toho jakého výsledku chci dosáhnout si zvolím jedno ze dvou způsobu dávkování. Standart a nebo turbo. Já jsem pro sebe zvolila dávkování standart (užívání pouze 3 tabletek denně) protože nepotřebuji nějak rapidně zhubnout. Pro ukázku jsem vám tady sepsala rozdíl mezi standart a turbo dávkováním.

STANDART DÁVKOVÁNÍ: poskytuje o něco málo nižší úbytek váhy. Při dávkování standart se podávají 3 tabletky denně. Žlutá, červená a zelená. Toto dávkování je určeno pro osoby, které chtějí shodit pouze malé množství kil.

TURBO DÁVKOVÁNÍ: Toto dávkování je dvojité a proto dochází k většímu a rychlejšímu úbytku na váze. Metabolismus pracuje daleko rychleji, než je to u dávkování standart. Toto dávkování je vhodné pro osoby, které chtějí docílit rychlejšího, efektivnějšího a zdravého hubnutí.


Doufám, že jsem na nic nezapomněla a řekla všechno podstatné co se týká tabletek, a teď bych se ráda věnovala dalším radám, které mi pomohly při hubnutí.
V první řadě jsem do svého nového jídelníčku zařadila snídaně. Zní to možná blbě, ale nesnídala jsem. Teď se snažím snídat do hodiny od doby kdy jsem vstala. Když už jsme u toho vstávání, další důležitý bod je dostatek spánku. Tělo po dobu, kdy spíme nabere dostatek energie a díky tomu náš metabolismus bude dobře pracovat. Pokud jsem byla přes den pryč z domu, snažila jsem si připravit jídlo dopředu, které jsem si brala s sebou.
Pokud mi přes týden nevyšel čas na cvičení, omezila jsem jízdu autem a chodila pěšky, abych měla aspoň nějaký pohyb. Jelikož jsem málo pila, zvýšila jsem i denní přísun tekutin. Denně jsem vypila minimálně 2,5 litrů tekutin.


Moje osobní zkušenost s tabletkami.
Tabletky jsem užívala poctivě 30 dnů. Ze začátku (asi první čtyři dny) jsem začala pociťovat po červené tabletce, která se užívá v poledne, trošku bolest žaludku. Bolest nebyla nijak intenzivní. Většinou mě začal bolet žaludek, když jsem si vzala červenou tabletku a nenajedla jsem do 30 minut. Když jsem snědla prášek a poctivě jsem do 30 minut měla jídlo, bolest se nedostavila. Jiné "nežádoucí" účinky jsem nezaznamenala.
Co se týče celkové zkušenosti s 3D Chili tabletkami, musím říct, že jsem velice mile překvapena. Po dobu 30 dnů jsem najela na jiný "zdravější" režim. Pravidelně jsem užívala tyto tabletky, snažila jsem se 1x týdně chodit do posilovny a minimálně 2x týdně jsem cvičila doma, omezila jsem tučné jídlo (no dobře, s výjimkou jedné pečené kachny, kterou jsem měla na nedělní oběd), vařila zdravější a vyváženější jídla podle elektronické diety, kterou si můžete zakoupit společně s tabletkami.
Po 30ti dnech jsem se cítila odpočatá, plná energie, neměla jsem pocit plnosti ani hladu, naučila jsem se jíst pravidelně a moje váha šla o 2,5 kila dolů.
Na závěr bych chtěla jen upozornit. Tyto tabletky jsou pouze doplněk stravy, nikoli její náhrada.

Tabletky můžete zakoupit na stránkách 3D Chili ve třech různých balíčkách. Balení může být po 90ti, 180ti a 270ti tabletkách. Momentálně můžete tabletky zakoupit za zvýhodněnou cenu od 999,- do 1999,- plus si k tabletkám můžete dokoupit i speciální dietní plán, ve kterém se dozvíte podrobné informace jak o tabletkách tak i o dietě.
Doufám, že jsem napsala všechno, co jsem napsat chtěla a na nic jsem nezapomněla. Pokud by jste měli nějaké otázky určitě mi napište dolů do komentářů, ráda vám odpovím.

2 komentáře:

 1. Great post dear! Greetings from Turkey
  You have a nice blog.
  I follow your blog can you follow mine?

  www.guzelvekulturlu.com
  Kisses

  OdpovědětVymazat
 2. Byl jsem diagnostikován Herpes před 2 lety a vyzkoušel jsem všechny možné prostředky k tomu, abych získal lék, ale bezvýsledně, dokud jsem na zdravotním fóru neviděl příspěvek o bylinném doktorovi (Dr. Akhigbe), který připravuje bylinné medicíny na léčení všeho druhu nemocí včetně Herpesu, zpočátku jsem pochyboval, jestli je to skutečné, ale rozhodl jsem se ho vyzkoušet, když jsem kontaktoval dr. Akhigbeho prostřednictvím jeho e-mailu: drrealakhigbe@gmail.com, vedl mě a připravil bylinný lék a poslal mi jej prostřednictvím kurýrní doručovací služba, když jsem obdržel balíček (bylinná medicína) Dal mi instrukce, jak ji konzumovat, začal jsem ji používat podle pokynů a přestal jsem dostat ohniska a vředy začaly mizet, mohli byste věřit, že jsem byl vyléčen z tohoto smrtícího viru během dvou až tří týdnů a všimne si změn v mém těle. Dny používání tohoto léku REMEDY nemohly nejprve uvěřit uzdravení, dokud to nevidím, protože moje HERPES se vyčistí jako magie. Dr. Akhigbe také používá svůj bylinný lék k léčbě nemocí, jako je HIV, HERPES, RAKOVINA, ALS, CHRONICKÁ CHOROBA, SRDCE , LUPUS, ASTHMA, DIABETY, MARBURG VIRUS, HEPATITIS A A B.ECZEMA, ZPĚT BARVY, VNĚJŠÍ INFEKCE, ASTHMA, MALARIA, DENGUE FEVER, BACTERIA DIARRHEA, RABIES, OBESITY, PROGERIA, MENINGITIS, ARTHRITYLESK, ZEM , PULMONÁRNÍ HYPERTENZE, PENISOVÁ EJACULACE, UTIVNÍ, LCERA HPV, DENGUE, CELIACOVÁ CHOROBA, OSTEOPORÓZA, RHEUMATISM, THYROID, CHLAD A FLU, KIDNEY CHOROB, ACME. TOXOPLASMOSISM ERYSIPELAS. atd. Kontaktujte tohoto skvělého bylinného lékaře dnes, otce bylinných kořenů. e-mailem: drrealakhigbe@gmail.com nebo Whatsapp ho +2349010754824 a vyléčit trvale On je skutečný..website: https: drrealakhigbe.weebly.com

  OdpovědětVymazat